Dopoledne jednotka vyjela k záchraně psa, který spadl do studny v Moravské Žižkově. Psa jsme ve spolupráci s ostatními jednotkami vytáhli pomocí žebříku a lezecké techniky, na místě zasahovali i hasiči-lezci ze stanice Hodonín. 

Číst dál: 10.4.2019 Záchrana zvířat - Moravský Žižkov

Jednotka zasahovala u požáru keřů pod Hradišťkem ve Velkých Bílovicích. Na likvidaci byl  nasazen jeden vysokotlaký proud.

Číst dál: 5.4.2019 Požár trávy - Velké Bílovice

Druhý dnešní výjezd byl do Starého Poddvora, kde hořela mez, zbytky stromů a rostlinný odpad. Z důvodu potřeby většího množství vody byl vyhlášen II. stupeň požárního poplachu. Naší činností bylo hašení pomocí dvou proudů "C" a kyvadlová doprava vody.

Číst dál: 3.4.2019 Požár les, tráva - Starý Poddvorov

Budíček ve tři ráno znamenal výjezd k požáru skleníku v Podivíně. Po příjezdu na místo zjištěno, že se jedná o požár uvnitř foliovníku o délce 30m. Na likvidaci nasazen vysokotlaký proud, zásah probíhal v dýchací technice. 

Číst dál: 3.4.2019 Požár nízké budovy - Podivín

Dnes jsme vyjížděli k úniku zemního plynu z překoplé plynové přípojky u rodinného domu na ulici Nová ve Velkých Bílovicích. Na místě již zasahovali profesionální hasiči ze stanice Břeclav. My jsme zůstali v záloze a po uzavření plynu pracovníky Innogy jsme se vrátili zpět na základnu. 

Číst dál: 2.4.2019 Únik nebezpečných látek - Velké Bílovice

Byli jsme vysláni k záchraně osoby s AED. Na místě spolupráce se ZZS.

Číst dál: 11.3.2019 Záchrana osob - Velké Bílovice

V sobotu dopoledne jsme byli spolu s HZS Břeclav vysláni k požáru popelnice na ulici Žižkovská ve Velkých Bílovicích. V době našeho příjezdu už byla popelnice celá shořená, takže stačilo dohasit vysokotlakým proudem a vrátili jsme se zpět na základnu.

Číst dál: 9.3.2019 Požár popelnice - Velké Bílovice

Byli jsme vysláni k záchraně osoby s AED. Na místě spolupráce se ZZS.

Číst dál: 16.2.2019 Záchrana osob - Podivín

Byli jsme vysláni k záchraně osoby s AED. Na místě spolupráce se ZZS.

Číst dál: 12.2.2019 Záchrana osob - Velké Bílovice