Datovanou zmínku o kroužku mladých hasičů máme z roku 1986, taky víme, že o několik let později zanikl. Dle dochovaných fotografií však fungoval už v dřívějších letech.

Činnost mladých hasičů byla obnovena v roce 1998. Zásluhu na tom měli Zdeněk Kachyňa st. a Stanislav Pregrt, kteří se ujali vedení celkem 19 dětí, z nichž většina pocházel z rodin dobrovolných hasičů. Postupem času docházelo ke změnám jak u vedoucích, tak samozřejmě ve složení dětských družstev a kroužek navštěvuje 15-25 dětí.

Každoročně se zapojujeme jak do celoroční hry Plamen, tak do místních soutěží v požárním útoku, štafetách, uzlování a dalších disciplínách. Kromě tréninků a závodů se mladí hasiči mohou těšit na všemožné akce, které pro ně během roku pořádáme ve formě výletů, táboráků a dalších překvapení. Vedoucím kroužku je Kateřina Kružíková. Scházíme se každý pátek v 16:00 v hasičské zbrojnici.