Mladí hasiči se vydali do Bulhar, kde se konala soutěž v požárním útoku. Tentokrát nás reprezentovala celkem tři družstva - jedno družstvo mladších a dvě starší družstva. Mladší žáci zde shodně se staršími žáky našeho "béčka" obsadili sedmou příčku. Družstvo starších "A" zde vyhrálo a domů si odvezlo zlaté medaile.

Číst dál: 30.6.2018 Soutěž v požárním útoku v Bulharech

V Poštorné soutěžili mladí hasiči ve dvou disciplínách, a to štafeta CTIF a požární útok. Závodů se zúčastnilo pouze družstvo našich starších žáků, kteří byli ve štafetě první a v požárním útoku třetí. V celkovém pořadí se tak umístili na 3. místě.

Číst dál: 2.6.2018 Závody mladých hasičů v Poštorné

Další soutěž mladých hasičů v požárním útoku, které jsme se zúčastnili pořádal SDH Novosedly. Mladší žáci se zde s těsným rozdílem umístili na 4. místě. Starší žáci vybojovali stříbrnou příčku.

Číst dál: 26.5.2018 Závody Novosedly

Svou dobrou formu potvrdilo družstvo starších žáků i na soutěži v požárním útoku, která se konala 13.5. v Kobylí. Čas 17:12 jim zajistil další zlatou medaili. Mladší se umístili s časem 22:05 na 5. místě.

Číst dál: 13.5.2018 Závody Kobylí

Další soutěž mladých hasičů v požárním útoku se konala ve Velkých Pavlovicích. Naši hasiči zde předvedli krásný čas 17:90 v podání starších žáků, který jim zajistil vítězství. Mladší žáci se s časem 23:34 umístili na krásném 5. místě z 9 družstev.

Číst dál: 12.5.2018 Závody MH Velké Pavlovice

První letošní závody v požárním útoku mladých hasičů se konaly v neděli ve Cvrčovicích. Byl to zároveň i první "ostrý start" naší nové mašiny a dopadl na výbornou. Družstvo starších žáků se umístilo na 1. místě.

Číst dál: 6.5.2018 Soutěž mladých hasičů Cvrčovice

Mladí hasiči získali letos nové vybavení na požární sport. Základem je nová přenosná stříkačka o obsahu 1596 cm3, kterou pro nás vyrobil Radek Vinckler. Byla zakoupena i nová sada hadic a nové savice.

Číst dál: Mladí hasiči mají nové vybavení

Soutěž mladých hasičů v uzlování se v sobotu odehrála v Perné. Zpestřením pro děti byl výjezd zdejší jednotky, které byl dopoledne vyhlášen poplach na událost v Dolních Dunajovicích, ze které se nakonec vyklubal planý poplach.

Číst dál: 17.2.2018 Uzlování Perná

První letošní závody mladých hasičů se odehrály v sobotu ve Starovicích. Soutěžilo se ve vázání uzlů a za náš sbor se zúčastnila dvě družstva - mladší a starší žáci a čtyři jednotlivci v kategorii dorostu.

Číst dál: 27.1.2018 Uzlování ve Starovicích

Ani letos na nás Mikuláš s čertem a andělem nezapoměli a přišli mezi velkobílovické hasiče.

Číst dál: 3.12.2017 Mikuláš

V pátek si mladí hasiči zpestřili odpoledne návštěvou stanice Hasičského záchranného sboru v Břeclavi.

Číst dál: 20.10.2017 Návštěva stanice Břeclav

V sobotu se v Tvrdonicích konalo podzimní kolo hry Plamen, které zahrnovalo štafetu dvojic a soutěž požární všestranosti. Za náš sbor zde soutěžila dvě družstva mladých hasičů - mladší i starší žáci. Výsledky zatím nemám k dispozici, jen co je dostanu tak je doplním.

Číst dál: 14.10.2017 Závody mladých hasičů v Tvrdonicích

V pátek proběhl tradiční prázdninový táborák na Křástelce. Mladí hasiči se zabavili množstvím her a přespali v areálu ve stanech. Nechybělo opékání buřtů, grilování ani každoroční fotbálek s dospělákama.

Číst dál: 25.8.2017 Táborák na Křástelce

Družstvo starších žáků nás reprezentovalo na soutěži mladých hasičů v požárním útoku v Bulharech. Domů jsme si odvezli bramborovou medaili. Závěr dne místní hasiči zpestřili ukázkou lehké pěny.

Číst dál: 24.6.2017 Závody v Bulharech