Mladí hasiči získali letos nové vybavení na požární sport. Základem je nová přenosná stříkačka o obsahu 1596 cm3, kterou pro nás vyrobil Radek Vinckler. Byla zakoupena i nová sada hadic a nové savice.

Důvodem pořízení nové stříkačky byl havarijní stav doposud používaného stroje. Ten po 50ti letech služby již neodpovídal dnešním požadavkům a po loňské sezóně už nebylo možno jej nadále využívat. Na nákup nové PS12 přispělo Město Velké Bílovice částkou 100 000,-, zbylou částku financoval náš sbor. Doufáme, že nám v budoucnu bude sloužit k naší spokojenosti a přinese mladým hasičům spoustu radostných okamžiků v podobě dobrých umístění na soutěžích. Děkujeme tímto i našemu městu za podporu naší mládeže, bez které bychom nemohli novou výbavu pořídit.

FOTOGALERIE: