Další soutěž mladých hasičů v požárním útoku, které jsme se zúčastnili pořádal SDH Novosedly. Mladší žáci se zde s těsným rozdílem umístili na 4. místě. Starší žáci vybojovali stříbrnou příčku.

Číst dál: 26.5.2018 Závody Novosedly

Město Velké Bílovice a Sbor dobrovolných hasičů srdečně zvou všechny děti na DEN DĚTÍ, který se uskuteční v neděli 27.5.2018 od 14:00 na sportovním areálu. Pro děti si hasiči připravili různé hry, místní organizace chovatelského svazu – výstavu drobného zvířectva, dále skákací hrad, jízda na koních – JK Mustang Velké Bílovice, malování na obličej a další. Občerstvení pro děti zajištěno.

Číst dál: Zveme Vás na DEN DĚTÍ

Odpoledne byla jednotka vyslána k odstranění stromu, který spadl na silnici Velké Bílovice - Čejkovice. Strom byl rozřezán pomocí motorové pily, silnice zprůjezdněna a jednotka se vrátila zpět na základnu.

Číst dál: 24.5.2018 Odstranění stromu - Velké Bílovice

Stříbrnou medaili si přivezl Erik ze závodů TFA Nová Dědina. Závodil v kategorii Masters s aktivovaným dýchacím přístrojem. V článku můžete shlédnout video.

Číst dál: 13.5.2018 TFA Nová Dědina

Svou dobrou formu potvrdilo družstvo starších žáků i na soutěži v požárním útoku, která se konala 13.5. v Kobylí. Čas 17:12 jim zajistil další zlatou medaili. Mladší se umístili s časem 22:05 na 5. místě.

Číst dál: 13.5.2018 Závody Kobylí

Další soutěž mladých hasičů v požárním útoku se konala ve Velkých Pavlovicích. Naši hasiči zde předvedli krásný čas 17:90 v podání starších žáků, který jim zajistil vítězství. Mladší žáci se s časem 23:34 umístili na krásném 5. místě z 9 družstev.

Číst dál: 12.5.2018 Závody MH Velké Pavlovice

3. místo vybojoval Erik tentokrát na Slovensku, konkréntně na soutěži TFA Bánovce nad Bebravou, kde soutěžil v kategorii "zásah". Gratulujeme k zahraniční medaili.

Číst dál: 6.5.2018 TFA Bánovce nad Bebravou

První letošní závody v požárním útoku mladých hasičů se konaly v neděli ve Cvrčovicích. Byl to zároveň i první "ostrý start" naší nové mašiny a dopadl na výbornou. Družstvo starších žáků se umístilo na 1. místě.

Číst dál: 6.5.2018 Soutěž mladých hasičů Cvrčovice

V sobotu jsme u příležitosti svátku sv. Floriána pořádali den otevřených dveří v hasičské zbrojnici. Návštěvníků přišlo dost a nejvíce se líbila možnost svézt se hasičským autem. Tak snad se vám všem u nás líbilo a přijďte zase za rok, určitě otevřeme vrata znovu.

Číst dál: 5.5.2018 Den otevřených dveří

Mladí hasiči získali letos nové vybavení na požární sport. Základem je nová přenosná stříkačka o obsahu 1596 cm3, kterou pro nás vyrobil Radek Vinckler. Byla zakoupena i nová sada hadic a nové savice.

Číst dál: Mladí hasiči mají nové vybavení